79013, Львів, вул. Степана Бандери, 28-а (V н.к.), к. 708
+38 (032) 258-76-14 / +38 (032) 258-24-80

Про програму

Унікальність

Однією з найістотніших переваг спеціальності  “Робототехніка”, в порівнянні з традиційними ІТ-спеціальностями, є тісне поєднання досвіду роботи з програмною та апаратною частинами. Це дасть змогу нашим випускниками успішно працювати розробниками програмного та апаратного забезпечення для засобів робототехніки, вбудованих систем, автомобілів, розумних будинків, мобільних пристроїв та смартфонів.

Освітня програма спеціальності “Робототехніка” розроблялася спільно з фахівцями провідних ІТ-компаній. Більшість предметів в навчальній програмі – це цілком нові дисципліни, зорієнтовані на потреби ринку, перш за все, ІТ-галузі.

Серед переваг програми  слід відзначити:

  • Сучасні методи навчання (он-лайн курси, практика в ІТ -компаніях, залучення ІТ – експертів для  проведення лекцій, лабораторних і практичних занять)
  • Часткове навчання англійською мовою
  • Можливість безкоштовно продовжити навчання в магістратурі в Німеччині та отримати одночасно дипломи українського та німецького зразків.

Мета програми

Мета бакалаврської програми “Робототехніка” – підготувати спеціаліста, який зможе розробляти, програмувати та керувати роботами, вбудованими пристроями та комп’ютеризованими системами.

Окрім загальних дисциплін з інформатики та електроніки, як от: основи програмування, цифрової схемотехніки, робототехніки та теорії керування, сенсорних та вимірювальних технологій, наші студенти вивчають Web-технології (Java, Python), розробляють мобільне програмне забезпечення (платформа Android), вчаться програмувати мікроконтролери (C/C++), проектувати комп’ютеризовані та роботизовані системи (роботи, дрони, інтелектуальні сенсори і розумні будинки).