79013, Львів, вул. Степана Бандери, 28-а (V н.к.), к. 708
+38 (032) 258-76-14 / +38 (032) 258-24-80

Про професії майбутнього в ефірі програми “Добрий ранок”

Про професії майбутнього в ефірі програми “Добрий ранок” (UA: Львів) розповідають керівник програми Робототехніка та директор освітнього напрямку Львівського ІТ Кластеру.


“До Львова заходять великі інвестиції, власне у ІТ-галузь. Відбулось урочисте закладення і початок будівництва ІТ Park. Очікується ріст людей, які будут залучені в ІТ-сері не менше 20% від тої кількості, яка зараз є у Львові (порядку 20 тисяч працівників). Більше і більше людей потребуватимуть місцеві компанії, а університети це є найбільше джерело цих кадрів для ІТ-компаній”, – повідомляє Зеновій Верес, директор освітнього напрямку Львівського ІТ Кластеру, Solution Architect в компанії SoftServe, викладач Львівської Політехніки.

“Львівський ІТ Кластер зосередився на 9-и програмах. Перш за все є такі напрямки, пов’язані з апаратурою: Робототехніка, Інтернет речей. Є напрямки, пов’язані з Штучним інтелектом, Бізнес-аналітика, Аналізом даних, продубльовані в декількох вузах. І є ще напрямок Кібербезпека, який буде у двох різних вузах. Це основні напрямки, які зараз потрібні на ринку”, – наголошує Юрій Хома, керівник Програма “Робототехніка” у НУЛП/Robotics, Data Science Lead в компанії SciForce Solutions, викладач Львівської Політехніки.

Детальніше у сюжеті.

Leave a reply